У Генштабі ЗСУ повідомили, що на Південнобузькому і Таврійському напрямках основні зусилля агресора зосереджуються на спробах повернення втрачених позицій в районах населених пунктів Іванівка, Потьомкине і Мирне.

Читайте також Мелітопольського аеродрому, як військової бази росіян уже не існує, – мер

Також окупанти намагаються не допустити проведення нашими військами контрнаступальних дій у Херсонській та Миколаївській областях. Для цього ворог удосконалює інженерне обладнання позицій в районі Нововоскресенського.

Вагони з боєприпасами з Криму

Російські загарбники потребують чималої кількості боєприпасів, щоб протистояти українським військовим. Саме для цього з тимчасово окупованого Криму на залізничну станцію "Каланчак" (Мирне, Херсонська область) перемістили 17 вагонів з боєприпасами.

Як палають ворожі склади з боєприпасами

Варто відзначити, що окупанти тепер намагаються тримати боєприпаси подалі від лінії фронту – за межами ймовірного удару з артилерії та бойової авіації українськими військами. При цьому кожен раз вони змушені збільшувати цю відстань, адже наші захисники використовують західне озброєння, яке має більшу дальність стрільби і завдає удару влучніше.

Для прикладу, 3 липня лише на Півдні українськими військовими було завдано авіаційний і ракетний удари по двох ворожих складах боєприпасів у Баштанському й Снігурівському районах Миколаївщини. Є підтвердження ліквідації одного складу, решта результатів уточнюються.

В ніч на 4 липня в Сніжному на Донеччині теж лунали вибухи на території заводу "Сніжнянськхіммаш". За інформацією джерела у розвідці, там є багато складів, у яких бойовики могли ховати тактичні ракетні комплекси "Точка". Адже саме звідти окупанти їхали "працювати" по Краматорську.

Вранці 3 липня пролунали гучні вибухи в районі аеродрому в окупованому Мелітополі, де базуються росіяни. Міський голова Іван Федоров розповів, що ЗСУ здійснили понад 30 пострілів по ворожій воєнній базі.

Як Військово-морські сили України знищують окупантів – дивіться відео