Як завжди у випадку з росіянами, усі їхні плани пішли не просто шкереберть, а й дали абсолютно протилежний результат. Війною проти України окупанти хотіли відлякати сусідів від вступу до НАТО, а вийшло навпаки – ще дві країни захотіли приєднатися до Альянсу.

Читайте також Нехай не сують носа, – у МЗС відреагували на погрози Росії через вступ України в ЄС

Російська авіація у Калінінградській області

Фінляндія та Швеція мають твердий намір стати членами НАТО. Президент Фінляндії Саулі Нійністе навіть передзвонив Путіну та повідомив не лише про план вступу до НАТО, а і його причину – війну Росії проти України. Майже одразу ж після цього Росія перестала постачати фінам електроенергію нібито через "борги". Також Кремль пригрозив скандинавам "військовими кроками", хоча після шалених втрат, які окупанти зазнали в Україні, втілити напад на когось іншого вони зможуть лише у своїй уяві.

Втім, припинення постачання електроенергії російському диктатору було мало, тож він вирішив "залякати" НАТО своєю авіацією. Росіяни підняли в небо свої Су-27 та зімітували відбиття нападу на Калінінград.

За вдалим збігом обставин росіянам навіть вдалося "перемогти" та не втратити жодного літака у бою з "ворогом". Про "ліквідацію ворожого нападу" щасливо відзвітувало командування Балтійського флоту.

Війна Росії проти України: останні новини

  • Російські окупанти продовжують наступ на Сході України. Впродовж доби 14 травня ворог йшов в атаку 9 разів, гарячі бої досі тривають. Ворог зазнає втрат особового складу та бойової техніки, ЗСУ знищили як мінімум 80 рашистів, 3 танки та багато іншої техніки.
  • Російські окупанти продовжують робити провокації на Чернігівщині та Сумщині, щоб ЗСУ не могли передислокувати свої сили на Схід. Увечері 14 травня рашисти здійснили 6 мінометних пострілів по Сумщині.
  • Російські окупанти викрадають українських дітей. Від початку повномасштабного вторгнення окупантів в Україну понад 1200 українських дітей вважають зниклими безвісти.

Дивіться відео до теми – Британія та США гарантують безпеку Швеції та Фінляндії до повного вступу в НАТО