Відповідні попередження давали в адміністрації селища міського типу Тьоткіно. Про це 24 каналу повідомили джерела у розвідці.

До теми Білорусь зосередила 7 батальйонів біля українських кордонів, – розвідка

Росіяни щось запланували

Так, 1 липня адміністрація Тьоткіно сповістила місцевих жителів про те, що впродовж дня їх можуть турбувати гучні звуки. І одразу заспокоїли, що триватиме робота по знищення цілей у рамках "спецоперації" – саме так росіяни називають війну проти України.

Росіяни запланували обстріли України з Курської області. 1 липня в адміністрації селища міського типу Тьоткіно сповіщували місцевих жителів про те, що вдень, ввечері чи вночі може бути гучно. Казали, щоб не хвилювалися, бо ситуація під контролем, а всі бавовни ("хлопки" – 24 канал) – то буде робота військових зі знищення "заздалегідь виявлених цілей" у рамках "спецоперації",
– повідомило джерело у розвідці.

Раніше розвідка попереджала про теракт на окупованих територіях

Напередодні джерела 24 каналу у розвідці повідомили, що окупанти хочуть влаштувати теракт на окупованій частині Донбасу або на Півдні України й звинуватити в цьому Україну. Для того, щоб відвернути увагу від своїх звірств.

За попередньою інформацією, трагічна подія може відбутися в окупованому Донецьку або на захоплених територіях Херсонщини чи Запоріжжя. У Донецьку росіяни вже шукають масовку, заманюючи місцевих жителів легким заробітком.

До теми – Росія продовжує ракетний терор, по Миколаївщині випустили 12 ракет: дивіться відео