Прессекретарка уряду і голова канцелярії прем'єр-міністра Болгарії Олена Бориславова пояснила, що Росія платила гроші різним публічним особам за формування громадської думки.

До теми Обурився й каже, що самостійний: у Лукашенка істерика через ярлик маріонетки Путіна

Деякі оратори грають на страхах болгар

Так, Кремль платить за пропаганду болгарським політикам, відомим журналістам, аналітикам, політологам та іншим особам, які фігурують у державних ЗМІ. На емоціях Бориславова потролила людей, які поширюють російську пропаганду безкоштовно.

Усі ви, хто безкоштовно плює на ЄС та НАТО, а також підтримує дії Путіна в Україні, знайте: ви облажалися. Тим, хто надихає вас на це, платять. Щомісяця,
– сказала вона.

За її словами, деякі оратори звикли вводити публіку в оману і грати на страхах, а іноземні інтереси маскують під національні.

На російську пропаганду клюють навіть світові ЗМІ

Нещодавно інформаційна агенція AFP назвала російських військових, які наразі воюють проти України, "українськими сепаратистами". Так, видання послалося на російських пропагандистів й заявило, що на Сході, зокрема у Лисичанську, воюють українські сепаратисти.

Речник Міністерства закордонних справ України назвав дописи ЗМІ порушенням, оскільки це підігрування російській пропаганді. З повідомлення журналістів випливає, начебто в Україні внутрішній конфлікт і вона воює сама з собою.

До теми – Зеленський відповів на погрози Лукашенка: дивіться відео