Про завершення "навчання", як це називають у Росії, повідомив 22 квітня голова міноборони держави-агресорки Сергій Шойгу. Він охарактеризував це також як "раптова перевірка".

Нагадаємо Росія відводитиме війська від кордонів з Україною

Війська, які пригнали в Крим, відганяють

Військові, яких нібито через несподівану і термінову перевірку, перекинули у Крим, повертаються додому. До місць постійного дислокування зокрема поїхали війська Південного округу і Повітряно-десантних військ. 23 квітня вони почали відправляти з Криму свою техніку.

… військові підрозділи і з'єднання роблять марші на залізничні станції завантаження і аеродроми, здійснюють погрузку на десантні кораблі, залізничні платформи і літаки військово-транспортної авіації,
– сказали в міноборони.

Які військові залишають Крим

На десантні кораблі підрозділів морської піхоти погрузили техніку і озброєння Каспійської флотилії і Чорноморського флоту. Піхотинці залишатимуть Крим і морем, і залізницею.

Сили ВДВ також почали відхід з Криму – вони повернуться в Росію літаками військово-транспортної авіації та залізницею.

Крим також залишають війська хімзахисту Південного військового округу, в залізничний транспорт вже погрузили техніку й озброєння бригади управління загальновійськового об'єднання південного військового округу.

Росія відводить війська від кордонів з Україною: головне