Про це у коментарі 24 каналу розповіла речниця морської охорони ДПСУ Наталія Гуменюк. Вона сказала, що прикордонники отримали підтвердження цьому.

До теми Росія скасувала блокаду Азовського моря просто посеред зустрічі "Норманді"

Скасували перекриття частини Азовського моря

Наразі ми отримали інформацію від Держгідрографії про скасування повідомлення про закриття районів у південній частині Азовського моря,
– сказала Гуменюк.

Речниця морської охорони зауважила, що блокади немає. Загалом повідомлень про оголошення чи скасування блокади не існує, говорити про неї можна лише через інформацію про перекриття конкретних районів акваторії. Наразі одне з таких вже скасоване.

Раніше Росія повідомила про проведення навчань

Зазначимо, що раніше Росія повідомила, що закриває для плавання райони Чорного та Азовського моря з 13 по 19 лютого – начебто через проведення навчань. Під час цих тренувань в обширних районах Азовського та Чорного морів планували проводити артилерійські стрільби.

Як відреагували у МЗС на такі кроки Росії

Раніше Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест Росії. У МЗС наголосили, що це безпрецедентна за охопленням площа проведення маневрів. Практично б це унеможливило судноплавство в обох морях.

Значно більше тут Блокада Росією Чорного та Азовського морів: МЗС висловило рішучий протест

Військово-морські навчання Росії в Чорному та Азовському морях: відео