"Добра воля"

Спочатку росіяни в рамках доброї волі пішли з-під Києва, тепер – з острова Зміїний. Незабаром буде жест доброї волі "російські військові покинули Херсон, щоб захистити населення міста від помсти українських фашистів та показати, що Росія ніколи не збиралася окупувати українські міста".

Читайте також Острів самогубців: про що говорить втеча росіян зі Зміїного

Варто десь роздовбати російських військових і показати, що вони там не мають шансів, то вони відразу починають виявляти свою "добру волю".

"Це чому я такий злий був. Тому що в мене велосипеда не було", – так із росіянами не працює. Якщо їм дати "велосипед", вони вкрадуть другий і прийдуть за третім. А якщо росіяни отримуватимуть по морді, то тут одразу ж інша історія. Добра воля.

"По понятіям"

Звідки це? Це — психологія бандитів. Путін – типовий бандит, який дорвався до влади. Ми взагалі дивимося продовження популярного колись серіалу (і книги) "Бандитський Петербург". А бандити розуміють лише силу.

Коли цивілізована людина зустрічає бандита і йде з ним на компроміс, розумно вважаючи, що бандит теж хоче компромісу, то бандит або мафіозі сприймає це як прояв слабкості. І знову нападає. І цивілізованій людині, щоб перемогти бандита треба зрозуміти, як мислить бандит.

Китайський привіт

А щодо сільгосппродукції, то доброї волі допомагати Україні у росіян тут немає. Єдина можлива мотивація – це тиск Китаю. Але є воно чи ні його – ми про це ніколи не дізнаємось.

Китаю точно не вигідна продовольча криза. Але публічно каже Росії "вийшли геть" китайці не будуть. Можуть лише передавати привіти. Наприклад, через своїх казахських друзів. А решту говорити не публічно. Але зрозумілою бандиту мовою.

"Жест доброї волі": Росія підтвердила втечу зі Зміїного – дивіться відео: