Як повідомляють росЗМІ, центральна виборча комісія країни-агресорки вирішила провести вибори на загарбаних територіях Херсонщини, Запоріжжя, Криму, а також так званих "лнр" і "днр". Пропагандисти уточнюють, що таке рішення окупаційна влада ухвалила попри введення у цих регіонах "воєнного стану".

Дивіться також "Україна має засоби дістати ворожі літаки": Ігнат розповів про російську авіацію"

Вибори окупантів

За інформацією медіа, російська ЦВК нібито провела консультації з фсб і міноборони. І ті, мовляв, дали згоду на проведення виборів в окупованих областях України.

Нагадаємо, що про цинічний намір нашого ворога стало відомо раніше. У МЗС України вже відреагували на цю ганьбу. Там нагадали, що проведення російських виборів на українських територіях грубо порушує Конституцію та законодавство України, норми та принципи міжнародного права, зокрема Статут ООН. Такий виборчий процес буде незаконним.

Включення голосів, отриманих на тимчасово окупованих територіях України, поставить під сумнів легітимність всього результату виборів президента Росії,
– наголосили у диппредставництві.

МЗС закликало міжнародну спільноту засудити намір Росії провести президентські вибори на захоплених українських територіях, а на причетних до їх організації та проведення – накласти санкції.

Путін оголосив, що йде у президенти

8 грудня російський диктатор повідомив, що планує балотуватися на новий термін. Таку заяву Путін зробив під час церемонії до так званого "Дня Героїв Вітчизни". При цьому Путін вдавав, що ніби ще тривалий час роздумував над тим, чи йти йому у президенти знову чи не йти. Однак, мовляв, в якусь мить його осяйнуло, що він інакше вчинити не може, як знову засісти у Кремлі. Наче це не задля цього вносили "правки" до конституції Росії.

Володимир Зеленський своєю чергою прокоментував рішення диктатора. За його словами, й так зрозуміло, хто переможе на виборах, і що Путін змагається сам із собою. Втім, ці російські вибори можуть стати переломним моментом, якщо цивілізований світ відмовиться визнати легітимність їх результатів.