Дикуни серед цивілізації

Наразі в Женеві у штаб-квартирі Об'єднаних Націй триває щорічна сесія Експертного механізму ООН з прав корінних народів, до якої Асоціація надавала відповідне інформування про утиски корінних народів Криму окупантами, для включення матеріалів Автономної Республіки Крим у відповідні щорічні доповіді ООН.

Варте уваги Лукашенко "змусив" російських окупантів наступати на Україну д*пою вперед

Водночас у межах нинішнього обговорення в ООН представниками корінних народів світу утисків їх прав як на території Росії, так і в окупованому Криму з боку російських "дипломатів", присутніх на заході, відбулися безпрецедентні за своєю зухвалістю протиправні дії.

Скандал Росії в ООН, російський дипломат напав на представників корінних народів
Російського "дипломата" довелшося вгамовувати в ООН через напад на інших спікерів / Фото з фейсбуку Бориса Бабіна

Актуальне На трембітах українських розрахунків ЗРК та ПЗРК скоро побільшає засічок відстріляних "пташок"

"Перформанс" перед подорожжю на смітник історії

Зокрема це стосувалося представниці шорського народу Яни Танагашевої та доповідачки Кримськотатарського ресурсного центру Людмили Короткої. Лише втручання представників інших корінних народів світу захистило цих доповідачів від злочинних намірів російського "дипломата" просто у Палаці Націй в Женеві.

Як констатував щодо цього питання колишній член Форуму ООН з питань корінних народів Олівер Лооде, "цими днями представники РФ вже не вміють не зчиняти скандалів, де вони перебувають. Істерія та екзистенційний страх настільки сильні. Це смертельна агонія режиму, що розпадається, якому належить тільки одне місце – смітник історії".

Важливе – Росія зганьбилася скандальною заявою про українських дітей в ООН: дивіться відео