Вочевидь Росія вирішила подбати про ті рештки кораблів, які лишилися після численних атак з боку України по Чорноморському флоту ворога. Адже раніше, намагаючись убезпечити свої судна, окупанти перебазували їх до Новоросійська. Тепер схоже, що все ж страх перед нашими морськими дронами у ворога досі присутній.

Дивіться також Туди втік Чорноморський флот: де розташований Новоросійськ, як далеко від України

Готуються до ударів Сил оборони

Агенти руху "Атеш" у Новоросійську фіксують зусилля російської влади щодо зміцнення військово-морської бази Чорноморського флоту. Повідомляється, що окупанти встановлюють різні засоби проти морських дронів.

Ми фіксуємо встановлення підводних мереж та плавучих бар'єрів, які, в теорії, повинні перешкодити атаці дронів. Крім того, нарощуються кошти протиповітряної оборони та радіолокаційних станцій,
– йдеться у повідомленні партизанського руху.

Втім, вочевидь подібні безпекові заходи все ж не допоможуть російським загарбникам. Адже попри всі зусилля окупантів Сили оборони України продовжують вражати цілі у Новоросійську, як це сталося 17 травня.

Росія посилює базу Чорноморського флоту / Фото "Атеш"

Зауважимо, що у Новоросійську уночі 17 травня лунали потужні вибухи. Місцеві бідкалися на атаку дронів, постійні постріли, а також вже відомо про пожежу. Так, відомо, що в Новоросійську спалахнула пожежа на нафтобазі біля залізничної станції.

Також у мережі стверджували, що під ударом опинився порт Новоросійська. Там лунали потужні вибухи, а місцеві жителі на опублікованих кадрах волають, що нібито "порт підірвали".

Росія переховує свої кораблі у Новоросійську: що відомо

  • У квітні розвідка Великої Британії заявляла, що Росія вивела більшу частину кораблів і підводних човнів з Севастополя далі на схід. Зауважила: "Чорноморський флот, ймовірно, залишиться поряд з Новоросійськом, задля уникнення українського нападу з моря".
  • На початку квітня речник ВМС заявляв, що ситуація більш-менш стабільна після знищення "Сергія Котова".
  • Тоді Дмитро Плетенчук розповідав: "Ворог фактично перебуває в обороні, заховався на своїх базах, здебільшого це пункт базування у військово-морській базі Новоросійськ. Там вони навіть вхід закрили боновими загородженнями".