Як далеко від України розташоване це російське місто, де саме на карті Новоросійськ, показує 24 Канал.

Радимо прочитати Ілюзія життєдіяльності․ У якому стані перебувають кораблі російських ВМС – документи

Де розташований Новоросійськ

Новоросійськ – місто на Півдні Росії, зокрема, у Краснодарському краї. Цей населений пункт є важливим транспортним центром ворога.

Саме в Новоросійську розташована військово-морська база Чорноморського флоту та Новоросійський морський порт — найбільший порт країни-агресорки та Чорного моря, який складається з пасажирського та вантажного портів, а ще нафтоналивної гавані. Це вузол шосейних доріг та кінцевий пункт залізничної лінії від Краснодару.

Російське місто розташоване в Цемеській бухті – найбільшій затоці на Чорноморському узбережжі Кавказу, яка не замерзає взимку. Вона 15 кілометрів завдовжки та 2 — 9 завширшки, глибиною до 27 метрів. Бухта поділяє місто на східну (індустріальний район) і західну частини. На північному й південному заході місто оточене горами.

Де розташований Новоросійськ: дивіться карту

Згідно з маршрутами на картах, Новоросійськ розташований від окупованої Керчі за приблизно 170 кілометрів, від Севастополя 450, понад 760 кілометрів від крайньої східної точки України – села Рання Зоря Луганської області, більш ніж 700 від Запоріжжя, понад 1100 – від Херсона та Миколаєва, більш ніж 1200 кілометрів від Одеси.

Окупанти ховають свій флот у Новоросійську

  • Зауважимо, що за допомогою такого переміщення окупанти намагаються врятувати свій флот від потужних і точних українських ударів.
  • У квітні розвідка Великої Британії заявляла, що Росія вивела більшу частину кораблів і підводних човнів з Севастополя далі на схід. Зауважила: "Чорноморський флот, ймовірно, залишиться поряд з Новоросійськом, задля уникнення українського нападу з моря".
  • На початку квітня речник ВМС заявляв, що ситуація більш-менш стабільна після знищення "Сергія Котова".
  • Тоді Дмитро Плетенчук розповідав: "Ворог фактично перебуває в обороні, заховався на своїх базах, здебільшого це пункт базування у військово-морській базі Новоросійськ. Там вони навіть вхід закрили боновими загородженнями".