Про це 24 Каналу розповів майор ЗСУ, журналіст, ведучий Єгор Чечеринда, додавши, що серед окупантів знову втрати та масова загибель бійців. За його словами. бажання росіян вислужитись перед командирами, проводячи показові шикування, сягає ще часів царизму й радянської влади.

Дивіться також ЗСУ влаштували "літакоцид" з винищувачів․ Чому росіяни зазнають катастрофічних втрат в авіації?

Українські Повітряні сили знову мають успіхи

Наші військові майстерно знищують не тільки живу сили ворога, а і їхні літаки. Лише за одну добу 29 лютого вдалося збити 3 російські повітряні судна. Мовиться про винищувачі-бомбардувальники Су-34. У Росії вважають, що їм нібито "немає аналогів".

Це досить сучасна зброя. Вона з'явилася в окупантів відносно недавно, тому знищення одразу кількох бортів менше, ніж за пів доби – це неймовірний результат. Щобільше, вартість одного Су-34 складає десятки мільйонів доларів.

Подібна ліквідація свідчить про те, що українські Сили оборони знайшли ключ до ворожої РЕБ, яка вмонтована на Су-34 і на Су-35, та й на інших літаках. Також це свідчення того, що у росіян немає раннього оповіщення – бортів, які сягають своїми радарами на відстань до 600 кілометрів і можуть охоплювати всю територію України,
– зауважив майор ЗСУ.

Тож у ворога зараз немає літаків А-50 і відповідно можливості отримувати таку інформацію. Вони не знають про наявність українських суден у повітрі, тому фактично залишилися "сліпими".

"Два Су-34 за один день – це велике свято для українських Повітряних сил", – наголосив Єгор Чечеринда.

Російський "літакопад" триває: актуальні новини

  • Окупанти стрімко втрачають свої літаки в українському небі. Проте чомусь не бояться далі підіймати борти. Так 29 лютого Сили оборони знищили одразу 2 ворожі судна. Мовиться про винищувачі-бомбардувальники Су-34. Їх приземлили на Авдіївському та Маріупольському напрямках.
  • Лише за 13 днів лютого вдалося ліквідувати 13 російських літаків. Для того, щоб скидати КАБи в районі Авдіївки ворог змушений підлітати ближче. Саме тоді вдається їх вразити. У Повітряних силах зауважили, що це має серйозний психологічний вплив на окупантів. Тепер їхні пілоти замислюються над тим, чи варто летіти так близько.
  • Над Азовським морем 24 лютого вдалося знищити російський літак А-50. З нього росіяни могли наводити ракети на цілі. Вартість судна становить понад 300 мільйонів доларів. Таких бортів у росіян залишилося лише 7, однак точно невідомо, в якому вони стані.