Лише за останні два тижні дослідники підтвердили загибель майже 1,3 тисячі солдатів. Такі втрати "втарая армія міра" зазнала під час ведення війни в Україні.

Дивіться також "Зграї дронів з маткою": російський окупант поскаржився на атаки від ЗСУ та розвеселив мережу

Втрати окупантів зашкалюють

Зазначається, що Росія продовжує втрачати на фронті висококваліфіковані кадри. Загалом від початку повномасштабного вторгнення підтверджено загибель 3079 офіцерів. Попередньо, 800 з них були у званні від майора і вище.

Водночас найбільшого впливу на боєздатність підрозділів завдає втрата молодших офіцерів. Станом на зараз відомо про загибель 2278 військових у званні від лейтенанта до капітана.

Їхня втрата, на думку експертів, веде до серйозної втрати тактичної злагодженості. Простіше кажучи, підрозділи починають діяти по-різному, заважаючи один одному на полі бою і потрапляючи під дружній вогонь,
– зазначають російські ЗМІ.

Інфографіка росЗМІ щодо втрат окупантів / Скриншот 24 Каналу

Водночас основне навантаження на фронті нині лежить на мобілізованих, добровольцях та ув'язнених. Вербування останніх у колоніях активно продовжується в останні місяці.

За інформацією дослідників, реальна кількість загиблих окупантів є значно вищою. Вони ведуть статистику лише за відкритими даними, до яких відносять заяви чиновників, ЗМІ, пости родичів загиблих воїнів у соцмережах, а також відомості з місць поховань.

Загалом за мінімальними оцінками реальна кількість загиблих може становити не менше 86 тисяч осіб.

Втрати російських окупантів у війні: останні новини

  • 22 січня українські бійці ліквідували "найтупішого" окупанта. Опинившись під час переслідування FPV-дроном на відкритій місцевості, загарбник не вигадав нічого кращого, ніж вийти з ним сам на сам. Відомо, що його ліквідували бійці Strike Drones Company 47 ОМБр.
  • 23 січня українські військові ліквідували у Кринках у Херсонській області ще одного загарбника. Він був громадянином Білорусі, що воював на боці російської армії проти України. Цей чоловік був старшим лейтенантом. Загарбник штурмував Кринки у складі 328 полку новоствореної 104 десантно-штурмової дивізії армії Росії.