Росія розглядає капітуляцію

Про це колишній командувач військами США в Європі у 2014 – 2017 роках та ветеран війни в Іраку й Афганістані заявив у своєму твітері. Він також був командувачем об'єднаного командування НАТО у 2012 – 2014 роках.

Увага Майже 27 500 мертвих росіян і тисячі знищеної техніки: свіжі втрати ворога

Він наголосив, що про це свідчать не лише його особисті припущення, а й заяви російських дипломатів.

У Російській Федерації вважають реальною загрозу своєї капітуляції,
– написав бригадний генерал Бен Ходжес.

Що передувало такій заяві

Американський військовий пояснив, що зробив цей висновок із заяв посла Росії у Вашингтоні Анатолія Антонова. Той напередодні в ефірі російського пропагандистського шоу посіпаки Кремля Соловйова заявив, що "капітуляції Москви в Україні не буде".

Бен Ходжес процитував цю заяву й додав, що "це означає, що вони (представники Росії – 24 канал) справді розглядають цей сценарій як реальну можливість". Річ у тім, що загарбники вже не вперше говорять речі, яких справді бояться. Натомість зі своїх телепомийок "годують" росіян брехнею.

Росіяни втрачають позиції на фронті

Відомо, що у Росії зараз різко втрачають наступальні можливості на фронті. Однак при цьому обмежуються заявами із докорами на адресу Заходу. Зокрема, Путін назвав "помилкою" рішення Фінляндії вступити до НАТО.

У Генштабі ЗСУ також наголосили, що морально-психологічний стан у підрозділах противника залишається на низькому рівні, а ворожі підрозділи продовжують зазнавати втрат у живій силі та техніці.

Однак станом на ранок 15 травня Росія не полишає спроб наступу у Східній операційній зоні. Противник намагається розвинути успіх на Бахмутському напрямку. Попри втрати, продовжує вести наступ і на:

  • Лиманському,
  • Сєверодонецькому,
  • Авдіївському,
  • Курахівському напрямках.

Тим часом – на Ізюмському напрямку ЗСУ перейшли у контрнаступ: дивіться відео