Можлива евакуація жителів

Повідомляють, що лісова пожежа у Мінусінському районі розповсюдилася на 250 гектарів. Місцеві служби намагаються відвести вогонь від кількох населених пунктів, однак ймовірності евакуації не виключають.

Увага У російській Пермі спалахнув пороховий завод: є загиблі та постраждалі

Чому горять ліси

Відомо, що пожежі не можуть ліквідувати вже тиждень. Серед причин – зруйнована екологічна система в тайзі, варварські вирубки та відправлення до Китаю ешелонів російського лісу.

Лише за минулу добу, 1 травня, в Красноярському краю спалахнуло 30 лісових пожеж. Площа займання досягла майже тисячі гектарів.

Масштабні пожежі також охопили величезну площу сибірських лісів. Тут у росіян виникла серйозна проблема — кількість рятувальників та техніки виявилася недостатньою для повної ліквідації загоряння.

Бойові вертольоти, які могли б допомогти у цій ситуації, залучені на війні в Україні.

Більше про це Далі хіба повітряні кулі: у небі над Донбасом збили безпілотники "Орлан" МНС Росії

Росіян "кинули": пожежі ніхто не гасить

Пожежами оточені Новосибірськ, Омськ і Красноярськ – вогонь уже наблизився до великих населених пунктів. Мешканці бачать охоплені полум'ям ліси просто зі своїх вікон. Подекуди у повітрі фіксують значне перевищення вмісту шкідливих речовин.

Втім, влада, на думку росіян, на ситуацію жодним чином не реагує, і просто "кинула" їх сам на сам з палаючими лісами. Жителі бідкаються щодо лісових пожеж у соціальних мережах: у дописах активно використовують хештеги "своихнебросаем" та "своихбросили".

До теми – у Росії горять сибірські ліси і до них нікому нема діла: дивіться відео