Для окупантів Київ – це символічне місто

Про загрози з боку росії у дні, коли Україна святкуватиме День Незалежності, в ефірі телемарафону розповів антикризовий радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. Він прокоментував висловлювання президента Володимира Зеленського, який попередив, що росія може зробити "щось гидке".

До речі Уряд затвердив план до Дня Незалежності: як його відзначатимуть українці

За словами Михайла Подоляка, є певні розуміння, що російські військові можуть скоїти на День Незалежності України.

росія – це архаїчна держава, яка прив'язує свої дії до певних дат. Для них це якісь нав'язливі думки, що треба зробити, аби людям було погано. Вони ненавидять нас, тому 23 – 24 спробують збільшити кількість обстрілів крилатими ракетами певної низки наших міст. Безумовно Київ буде у переліку цих міст,
– сказав радник глави ОП.

Як зазначив Подоляк, для окупантів Київ – це символічне місто, оскільки росіяни заявляли, що "через 3 дні йтимуть маршем по Хрещатику". Та радник очільника ОП підкреслив, що вже минуло пів року війни й росіяни "програють Україні по всіх цивілізаційних нормативах".

Михайло Подоляк заявив, що росіяни захочуть отримати "компенсацію" за ці пів року війни, оскільки їх принизили й росія некрасиво виглядає з точки зору репутації. Також загарбники захочуть "компенсацію" за "спекотний сезон у Криму" та за стійкість України.

"Буде збільшена кількість обстрілів українських міст", – сказав і Подоляк і закликав людей не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

росіяни можуть провести теракт в окупованому Маріуполі

  • Окупанти можуть готувати теракт на День Незалежності України. За даними української розвідки, в окупованому Маріуполі росіяни планують провести показове "судилище" над полоненими захисниками "Азовсталі".
  • За одним із можливих сценаріїв росіян, вони можуть завдати по приміщенню, де відбуватиметься "судилище", точкового ракетного удару та звинуватити в цьому Україну.

До уваги – військовий оглядач дав прогноз, чого очікувати на День Незалежності: дивіться відео