Відповідний план заходів на 24 серпня ухвалили 19 числа. У ньому зазначають, що як День Державного Прапора України, так і День Незалежності України, попри повномасштабну війну, відзначатимуть на державному рівні.

Читайте також Подоляк закликав не нехтувати сиренами не лише 24 серпня

Запустять акції та флешмоби для єднання

Цьогоріч День Незалежності України має для всіх українців особливе значення. У нас триває війна й окупанти скаженіють від своєї безпорадності. Українці ж продовжують гідно протистояти нелюдам й вражати світ своєю незламністю, силою та емпатією до тих, хто поруч,
– наголосив міністр культури Олександр Ткаченко.

Він також зауважив, що саме у ці непрості часи наша нація гартується у боротьбі. І що після війни, розв'язаної росією, ми чітко та назавжди запам'ятаємо, хто нам друг, а хто – ворог.

  • У День Прапора, що відзначають 23 серпня, у Києві й інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах, військових частинах проведуть урочисті церемонії підняття стяга нашої держави.
  • У День Незалежності планують кольорами прапора України підсвітити низку знакових місць у столиці. Серед них – монумент "Батьківщина-мати". Крім того, священники усіх церков проведуть молебень у Національному заповіднику Софія Київська.

У той самий час на Хрещатику можна буде побачити виставку, знищеної під час повномасштабного вторгнення, техніки російського війська. Крім того, зазначають в уряді, запланована низка акцій і флешмобів. Усі вони спрямовані на те, щоб підтримати українців, а також продовжити їхнє об'єднання.

Зазначимо, що всі офіційні заходи починатимуться з хвилини мовчання. Під час неї вшановуватимуть тих, чиє життя забрала війна, розв'язана росією.

Не ігноруйте сирени на День Незалежності України

У МВС України прокоментували можливі загрози для нашої держави у День Незалежності. Перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін зазначив, що жодного наступу на Київ у цей день не буде.

Водночас він нагадав, що у ворога все ще досить багато ракет. А це означає, що ризик обстрілів залишається високим. Тож ні в якому разі не варто ігнорувати сирени. Щойно вони лунатимуть, слід негайно вирушати до укриття. Це може врятувати життя.

Варте уваги – У США ухвалили новий потужний пакет допомоги Україні: дивіться відео