Про це в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. Зокрема, думку про загрозу посилення ракетних обстрілів по Україні висловлював військовий експерт Олег Жданов.

Читайте також Конкретної дати не було, – в ОП розповіли про підготовку України до війни

Подоляк наголосив, що ракетна небезпека взагалі нікуди не зникає.

"Я не люблю лякати людей чи казати, що все буде добре. Окупанти обстрілюють наші міста. І будуть обстрілювати 23 та 24 серпня, як і в будь-який інший день", – сказав Подоляк.

Чому потрібно реагувати на сирени

Радник глави Офісу Президента закликав українців дбати про свою безпеку і реагувати щоразу, коли лунає сигнал повітряної тривоги.

Давайте звикнемо до того, що поки ми не перемогли, нам потрібно суворо дотримуватися протоколу. Якщо лунає сирена, потрібно знайти укриття, де можна перебувати у той час,
– наголосив Подоляк.

Він також прокоментував інформацію про те, що окупанти масово стягують ракети в Україну. За словами радника глави ОП, росіяни постійно підвозять різні види озброєння на усіх напрямках: і з білорусі, і з Криму. Також концентрують велику кількість сил на східних кордонах України.

"Бажано було б, щоб логістика у них поступово руйнувалася. Наші військові над цим вже працюють", – додав Подоляк.

Інтерв'ю Катерини Соляр з Михайлом Подоляком: дивіться повне відео

Загрози для України 24 серпня: головне

  • Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів про те, що окупанти готують провокації проти Володимира Зеленського напередодні Дня Незалежності України. Проте деталей щодо можливих провокацій від росіян Данілов не розповів.
  • СтратКом ЗСУ повідомив, що росія концентрує біля кордонів з Україною та на окупованих територіях велику кількість нової зброї. Мовиться, зокрема, про транспортно-пускові контейнери із зенітно-керованими ракетами. У відомстві наголосили, що загроза масованого обстрілу, як мінімум, ракетами С-300 очевидна. З урахуванням прибуття ряду ешелонів до 20 числа, очевидно і те, що вони концентруються до 24 серпня.
  • російський правозахисник Марк Фейгін висловлював припущення, що після вибухів у тимчасово окупованому Криму росія може у відповідь завдати масованого удару по Україні. На його думку, цілком можливо, що вона зробить це саме до Дня Незалежності.