Про це 24 каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. Він наголосив, що з великою ймовірністю – це затишшя перед бурею.

Читайте також путіна вб'ють, якщо він застосує ядерну зброю, – Піонтковський про новий шантаж кремля із ЗАЕС

окупанти готуються до 24 серпня

Жданов не виключає, що російські загарбники зараз дещо притихли, бо готуються активізувати удари по Україні 24 серпня.

окупанти розуміють, що 24 серпня – це буде День Незалежності України,
– наголосив він.

Військовий експерт нагадав, що напередодні, тобто 23 серпня, ми відзначаємо ще одне свято – День Державного Прапора України.

росіяни можуть готувати масований ракетний удар на 24 серпня: дивіться відео

"Це затишшя перед бурею"

Жданов вважає, що росіяни накопичують ракети для того, щоб здійснити максимально масований ракетний удар по нашій території.

Вони так просто це не залишать. І це затишшя, я думаю, що воно перед бурею,
– заявив військовий експерт.

Він припустив, що ракетних ударів може бути кілька й вони розтягнуться в часі, починаючи з 23 до 25 серпня. А може бути й один – 24 серпня.

Більше про День Незалежності України

  • Невдовзі Україна відзначатиме головне державне свято – День Незалежності. Президент Володимир Зеленський заявив, що є запланована програма заходів на 24 серпня. Проте зараз інформацію про них не розголошують з міркувань безпеки.
  • Щороку українці мали на День Незалежності вихідний день, втім в умовах воєнного стану календар вихідних днів зазнав певних змін. Усі державні свята, які раніше були вихідними, автоматично скасовано. Тому День Незалежності буде повністю робочим днем.
  • Окупанти регулярно готують різноманітні підступні кроки проти України. За словами секретаря Ради національної безпеки та оборони Олексія Данілова, є інформація про ймовірні провокації напередодні Дня Незалежності України.

До речі – в Україні продовжили воєнний стан: дивіться відео