Про це 24 Каналу розповів екскомандир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий. Зауважимо, згідно з указом Владіміра Путіна, чисельність збройних сил Росії становитиме 2 209 130 бійців.

Зверніть увагу "Він благатиме зупинитися": на що Путіну доведеться піти після виборів

"Живу силу по повістках росіяни можуть набрати, але є нюанс – танки по повістках не приїжджають", – сказав Дикий.

Чи зможе Путін досягти паритету зброї та живої сили: дивіться відео

Росіянам потрібна пауза

Як зазначив екскомандир роти батальйону "Айдар", снарядів у Росії 4 мільйони, плюс ще 1 мільйон досипав Кім Чен Ин, а також 1,1 мільйона за рік виробляє російський ВПК, поки Збройні Сили України не дістали дронами ворожі заводи.

До речі, цей процес вже розпочався. Один з заводів, який виготовляє порох, вже побачив український дрон. Загалом на території Росії 5 таких заводів.

Але питання в іншому. Мільйон снарядів окупанти виготовляють, разом з корейськими загалом 5 мільйонів на складах. Тут велике питання, кому з цих боєприпасів більше користі. Цікаво моніторити російських військкорів. Я вже бачив фото САУ "Гвоздика", яка повністю виправдовує свою назву, бо як квіточка розкрита гармата,
– додав Дикий.

За його словами, від початку повномасштабного вторгнення росіяни станом на серпень вистріляли приблизно 12 мільйонів снарядів, а зараз залишилося 5 мільйонів, яких вистачить на пів року.

Саме звідси потужна інформаційна кампанія, яку я б назвав примус до перемовин. Росіянам потрібна пауза, а не Україні,
– зауважив екскомандир роти батальйону "Айдар".

Втім, під кінець року українці почали розуміти, що мають проблеми й перемога не прийде сама, а на неї треба добряче працювати. Багато людей зробили хибний висновок, що у ворога "все в шоколаді", але це зовсім не так. Зараз у росіян величезні проблеми, набагато більші за наші й тому окупантам потрібна пауза, яка працюватиме на них, а не на нас.

Більше про мобілізацію в Росії

  • Секретар РНБО Олексій Данілов сказав, що президентські вибори у Росії, які відбудуться навесні 2024 року, стануть особливою датою для Кремля. Адже після них на Росії оголосять тотальну мобілізацію.
  • Крім цього, у ГУР МО зауважили, що Москва вже готова до процесу великої хвилі мобілізації. Окупанти уточнили всі списки, все перевели в електронний облік, значно посилили вимоги законодавства, норми кримінального кодексу Росії у частині покарання за ухилення від військової служби та дезертирство.
  • Країна-агресор перекидає мобілізованих з Якутії до Джанкоя. Партизанський рух "Атеш" повідомив, що новоприбулі військовослужбовці неохайно одягнені, вживають ненормативну лексику, хамлять перехожим, а ще після них на вулиці постійно розкидана купа сміття.