Фактично варіантів вижити у російських солдатів немає – вб'ють наші або їхні. Це підтверджує радіоперехоплення, яке розвідувальна спільнота InformNapalm отримала від джерел радіорозвідки, повідомляє 24 Канал.

Зауважте Без шансів на виживання: чому Росія згорить до осені

Як лякають окупантів на фронтах

Великий наказ "зверху": "Хто не йде – розстріл на місці". Як зрозумів, прийом,
– заявив окупант.

Йому щось відповідають дуже не чітко. Після цього чутно, як окупант, ймовірно, який передавав вказівку "згори" продовжує:

  • "троє пройшли. Де решта, на**й";
  • "х*лі засіли, б**ть";
  • "слухай, знаєш, без всяких цих – зараз, якщо ми не зробимо, б**ть, нас тут з тобою двох розстріляють. Я тобі чесно скажу".

Далі чутно, як один з ворогів каже: "Великий, великий, передай-передай далі, якщо всі вони не підуть вперед – групі буде п**да".

Ворог також каже: "...Повертайся, підривай людей. Інакше – всім п**да буде. І доводи їх, доводи їх терміново...". Йому відповідають, що людей висувають.

Ніякої паніки. Відставити. Б**ть. Зараз все буде п***да, розумієш, б**ть,
– каже один з окупантів.

Перехоплення розмови окупантів на фронті: дивіться відео
(Обережно! Дуже багато нецензурної лексики)

Також один з росіян змушує іншого висувати групу вперед, в протилежному випадку буде гірше: "...Прийдуть люди та будуть висувати".

Як воюють вороги в Україні: коротко

  • Полонені росіяни неодноразово розповідали, що їх кидають вперед фактично силоміць. Хто не йде – розстрілюють. Буквально наприкінці 2022 року у Кремінній кадирівці розстріляли російських військових, які втікали з міста. Джерела 24 Каналу у спецслужбах розповідали, що загиблих дуже багато.
  • 14 березня аналітики американського Інституту вивчення війни заявили, що росіяни на фронті в Україні використовують "штурмові загони". Мовиться як про формалізовані постійні штурмові загони, так і про спеціальні тимчасові.
  • Деякі з постійних штурмових підрозділів використовували як покарання. Тобто їх формували з "проблемних та неслухняних солдатів", щоб покарати "за погану поведінку".
  • Загони збирають для конкретних операцій. У них немає, ані номера, ані назви, структури, штатного командира чи конкретного озброєння.
  • В ISW припускають, що ці штурмові загони, ймовірно, часто відступають після початкових втрат і мають серйозні проблеми зі зв'язком і координацією.