Про це спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявив в інтерв'ю УНІАН.

Читайте також: Польська газета оприлюднила інтерв'ю із ватажком бойовиків: деталі скандальної розмови

"Я думаю, що дуже важливо чітко дати зрозуміти, що Росія більше нічого не здобуде в Україні. Ми сподіваємося стримати нову агресію і продемонструвати, що поточна агресія лише обертається витратами для Росії", – зазначив він.

Волкер переконаний, що зараз українська армія значно сильніша, ніж була у 2014 році, і має ресурси дати гідну відсіч окупанту.

Українські військові завдяки власним зусиллям сьогодні є набагато кращими, аніж вони були у 2014 році. І вони вже будуть створювати для Росії умови, коли доведеться сплачувати додаткову ціну (за агресію – 24 канал). Росія не здатна заперечувати свою відповідальність, якби вона розпочала нову агресію цього разу,
– вважає спецпредставник США.

У будь-якому випадку, наголошує Волкер, Захід готовий допомагати Україні у сфері безпеки і оборони.

"Сполучені Штати та інші країни надали підтримку Україні, у тому числі протитанкові ракетні комплекси і системи із боротьби зі снайперським вогнем, залучили технічних радників, організували підготовку. Таким чином, українські військові краще оснащені та краще здатні реагувати на російську агресію, і вона також дорого обійдеться Росії", – сказав він.

Спецпредставник додав, що посилення агресії з боку Росії спричинить для неї марні невиправдані втрати.

Це не означає, що вони збираються піти (з України – 24 канал), і це не означає, що Україна здатна повернути територію з військової точки зору, це не так. Ніхто не збирається завдати поразки Росії. Але, я думаю, що також для Росії буде занадто дорого спробувати просунутися вперед,
– підсумував Волкер.