Про це заявив колишній заступник директора Канадської служби безпеки й розвідки Енді Еліс в інтерв'ю провідному канадському англомовному виданню The Globe and Mail.

Читайте також: Москва назвала цифру, скільки шпигунів було серед усіх висланих російських дипломатів

Російську розвідку впіймали на гарячому, однак РФ все одно намагатиметься змінити думку світової спільноти на свою користь, тому вони й надалі поширюватимуть дезінформацію, аби досягти мети. Це важлива складова роботи розвідувальних служб Росії, і вони дуже успішні у цьому,
– наголосив експерт.

Він зазначив, що сучасні російські "активні операції впливу" (приховані спроби втручання та впливу на Захід) чудово вписуються у модель поведінки попередніх десятиліть.

"Вони використовують сучасні технології, аби змінити на свою користь те, як функціонує світ. Це відповідає історії останніх 80 років, але нині вони використовують для своїх цілей кіберпростір", – сказав Еліс.

Нагадаємо, 14 березня прем'єр-міністр Сполученого Королівства Тереза Мей оголосила про видворення 23 російських дипломатів у зв'язку можливою причетність РФ до отруєння екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Великобританії.

Загалом, 30 країн світу і НАТО заявили про видворення російських дипломатів – до РФ повернуться 152 дипломати.