Про це правозахисник заявив в ефірі "112 каналу".

Читайте також: "Це – в'язень концтабору": в Україні емоційно відреагували на свіже фото Сенцова

Джерелом такої інформації можуть бути виключно спецслужби. А що стосується можливості або неможливості такого обміну в даних наших реаліях, то, у принципі, такий обмін можливий, якщо американська сторона не проти,
– зазначив Дінзе.

На його думку, поява такої інформації у ЗМІ є нічим іншим, як "сигналом Росії про те, що вона готова вступити у такі переговори".

"Я думаю, що це натяк або сигнал, що такі переговори у принципі можливі і, напевно, російська сторона чекає, щоб американська сторона відреагувала на цю інформацію", – підкреслив захисник Сенцова.

Він також додав, що імовірно саме російські спецслужби вирішили через ЗМІ донести інформацію, аби згодом реалізувати такий обмін.

Нагадаємо, 30 вересня з'явилася інформація, що Росія має намір повернути Україні незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова, якщо США видадуть Москві трьох росіян. 1 жовтня у Кремлі заявили, що нічого не знають про плани обміну засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова на засуджених в США росіян Віктора Бута, Костянтина Ярошенка та Марію Бутіну.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.