Як повідомив речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк, про це свідчать дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, на єдиному оперативному фоні та за єдиним задумом з двостороннім оперативно-стратегічним командно-штабним навчанням військ Південного військового округу ЗС РФ, на окупованих територіях сплановано проведення командно-штабного тренування з’єднань і частин 1-го та 2-го армійського корпусу (АК) ЗС РФ,
– заявив Гуцуляк.

Також він розповів, що у районах передових позицій з окремими підрозділами 1 та 2 АК окупантів проводяться тренування з відпрацювання елементів переходу до наступу.

Читайте також: Росія стягнула війська на кордон з Україною, є загроза вторгнення, – Турчинов

Зокрема, під час тренування одного з мотострілецьких підрозділів з висування на передній край, стався черговий випадок відкриття так званого "дружнього вогню", що призвело до загибелі двох російських військовослужбовців.

Крім того, у ході тренувань мінометного підрозділу окупантів обстріляно власний передовий опорний пункт, загинув один військовослужбовець. Командування російських окупаційних військ традиційно вживає активних заходів для приховування інформації про зазначені події.

Раніше повідомлялось, що Російська Федерація активно намагається розгорнути вздовж кордону з Україною додаткові військові підрозділи РФ, чисельність яких сягає рівня 2014 року.