Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після урочистої передачі військової техніки українській армії у Харкові.

Читайте також: Коли завершиться війна на Донбасі: відповідь командувача ОС Наєва

Можемо побачити не тільки розташування військ на окупованій території Донецької та Луганської областей. Ми можемо подивитися, що відбувається вздовж українського кордону – активне намагання розгорнути додаткові військові підрозділи. І по кількості вони можуть бути співставлені з тими, що були в 2014 році, коли Держдума приймала рішення про введення військ РФ. Тому це серйозна загроза,
– сказав Турчинов.

Окрім того, секретар РНБО підкреслив, що Росія розгортає нові підрозділи на лінії з кордоном України не лише для демонстрації сили, бо це занадто дорого коштує для неї.

"Ці сили можуть бути використані для ведення активних бойових дій. І ми повинні це розуміти і повинні бути готові до цього", – наголосив Турчинов.

Нагадаємо, напередодні екс-глава Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж заявив, що якщо російські війська почнуть широкомасштабний наступ на Україну, то для вирішення конфлікту можуть втрутитися країни-члени НАТО.