Таку думку висловив російський опозиційний політик Константин Боровий у коментарі для "Апострофа".

Зокрема, опозиціонер навів недавні заяви депутата Держдуми РФ В'ячеслава Ніконова, який припустив, що Росії доведеться застосувати ядерну зброю, якщо війська США раптом з'являться на Донбасі, та Володимира Путіна, який стверджує, що ніхто не зможе пережити війну між США і Росією.

"Розмови російських політиків про загрозу війни між США і Росією – це просто шантаж. Вони цим займаються досить давно і синхронно. Це звичайний шантаж. Ніхто, звичайно, не застосує ядерну зброю", – вважає Боровий.

Читайте також: Як Україна може завдати Росії дуже болісного удару: коментар політолога

Зрозуміло, що евфемізм, який вони застосовують, "український конфлікт" – а мова йде про агресію Росії проти України, вони проговорюються частково з цього приводу. Тобто вони тим самим визнають участь Росії в цьому конфлікті,
– підкреслив він.

За словами російського політика, ефект від інформаційної війни дуже високий. Зокрема, сигналом є Європарламент, який прийняв резолюцію з приводу пропагандистських кампаній, які дуже ефективно впливають на громадську думку.

"За допомогою створення видимості війни між США і РФ Москві вдається тримати західного виборця в страху, тим самим підштовхуючи до вибору того кандидата або партії, що представляє лінію на примирення з Росією", – підсумував Констянтин Боровий.