Окупаційній владі байдуже на місцевих, умови їхнього життя тощо. Заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов розповів 24 Каналу, що місто використовують лише для військових цілей.

Вас також може зацікавити ЗСУ створили батальйон "Сибір", який повністю складається з громадян Росії, – Bloomberg

Під чиїм керівництвом перебуває місто

"Бердянськом керує ФСБ через свої "політичні обличчя". Так само є так звана "комендатура", яка офіційно виконує наглядову функцію, але ми розуміємо, що середня ланка між Кремлем і Бердянськом – це ФСБ", – зазначив Віктор Дудукалов.

Цілком імовірно, що ті, хто ухвалюють рішення у Бердянську, перебувають зовсім не там. Однак це ніяк не впливає на сам процес прийняття рішень, яке відбувається вертикально. Тож ніхто не запитує у місцевого населення чи навіть колаборантів, як житиме ця окупована територія.

Цю територію окупанти використовують виключно як військовий полігон. Попри те, що місто невеличке та не дуже промислове, але там зосереджено стратегічно важливий порт та аеропорт. На території міста також є катівня. Тож у Бердянську представлені всі російські структури,
– зауважив заступник голови Бердянської районної ради.

У місті безліч поліцейських, ФСБшників, військових і контрактників. Імовірно, представників Росії там зараз є більше, ніж самих бердянців. Ще гірша ситуація у селах у Бердянському районі.

Віктор Дудукалов про "керівництво" Бердянська: дивитись відео

Підрив ФСБ у Бердянську: що відомо

  • У понеділок, 23 жовтня, з'явилась інформація про підрив автомобіля у Бердянську. Як вдалося з'ясувати згодом, в автівці перебували члени російської ФСБ. Серед них військовий, який катував місцевих.
  • У Головному управлінні розвідки повідомили, що це робота українських партизанів. Цей інцидент назвали "актом помсти". Цікаво зауважити, що після цього випадку, гауляйтер окупованих територій Запоріжжя збільшив комендантську годину.
  • Буквально за кілька днів стало відомо про ще один випадок підриву автомобіля в Бердянську. Там перебував російський військовий. За даними телеграм-каналів, вибухівку заклали під водійське сидіння.