Як зазначив глава КМВА Сергій Попко, попередньо вдалося знищити всі крилаті ракети, запущені ворогом. Ними російські загарбники били з акваторії Каспійського моря зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС.

Читайте також Знову ракети й дрони: повітряна тривога охопила Україну, вибухи чули у Дніпрі й Києві

Окупанти атакували Київ втринадцяте за травень

Черговий повітряний напад на Київ – 13-ий за ліком з початку травня! І, як завжди, вночі. Цього разу атака була здійснена зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, з району Каспію, ймовірно – крилатими ракетами типу Х-101/555,
– зазначив Сергій Попко.

За попередньою інформацією, вдалося збити всі цілі ворога у повітряному просторі над столицею. Водночас начальник КМВА закликав дочекатися на остаточний звіт по роботі ППО від Повітряних сил ЗСУ.

Станом на 05:37 відсутня інформація про потерпілих, а також руйнування у столиці. Водночас мешканців повідомляють, що дані збираються й уточнюються.

Глава КМВА вкотре подякував українській ППО за збережені життя. Також Сергій Попко нагадав мешканцям Києва, що потрібно неухильно дотримуватися правил безпеки під час повітряної тривоги. Щойно лунають сирени – негайно ж вирушайте до укриття. Це може врятувати вам життя.

О 06:49 у КМВА актуалізували інформацію щодо ракетного удару. За словами Сергія Попка, зафіксовано пошкодження даху одного з торговельно-розважальних центрів в Оболонському районі. На щастя, минулося без займання та критичних руйнувань.

Крім того, в іншій частині району пошкоджені автомобілі, які були на стоянці.

Також падіння уламка на приватний будинок зафіксували у Шевченківському районі. Внаслідок цього пошкоджені дах і вікно. За попередньою інформацією, минулося без постраждалих.

Зауважимо, що в ніч на 25 травня росіяни здійснили масовану атаку дронами-камікадзе. За наявною інформацією, ворог випустив відразу 36 "Шахедів".

Частина іранських "мопедів" летіла на Київ

  • Сергій Попко тоді зазначав, що Київ залишається однією з найголовніших цілей ворога. Тоді атакували столицю дронами з певним інтервалом. Загалом повітряна тривога у місті й області лунала понад три години.
  • Глава КМВА зауважив, що ворог прагне досягнути цілей, які він перед собою поставив. Одна з них – виснажити ППО України. Водночас Сергій Попко підкреслив, що всі повітряні цілі, які летіли у напрямку Києва, вдалося виявити та знищити.
  • Слід зауважити, що в ніч на 25 травня ворог 12-й раз атакував Київ. Цікаво, що до того було найдовше затишшя у місяці, яке тривало 4 дні.