Кремль досі живе у СРСР

У Москві продовжують жити у Радянському союзі та намагаються керувати усіма. Про це віцепрем'єр-міністр та міністр з питань тимчасово окупованих територій заявив у інтерв'ю.

Читайте також Росія не отримає воду для Криму навіть у силовий спосіб, – Резніков

Ми розуміємо, що в нас війна з Росією. Але росіяни не з українцями воюють у своїй уяві, вони воюють з американцями, з НАТО. Вони вважають, що воюють за свій вплив на нас з вами, вони залишаються в тій радянській парадигмі,
– розповів чиновник.

Він також пригадав слова лідера української делегації Леоніда Кравчука під час одного із засідань ТКГ. Тоді політик звернувся до російського представника Бориса Гризлова.

Він сказав: "Ви продовжуєте думати, що це Радянський союз, і Москва всім командує. Так от, я вам хочу нагадати, що ми вже скоро 30 років, як незалежна країна, і ми давно не під Кремлем. Тому не треба нам давати вказівки. Ми можемо з вами сісти і домовлятися, але давайте без вказівок".

Поведінку Росії Резніков назвав "фантомними болями". Демонстрація сили на кордонах – це насправді спроба Москви заявити про те, що вона тут є і з нею слід говорити.

Комунікація з новим президентом США почалася. Мені здається, росіяни досягли своєї мети – їх побачили, з ними рахуються,
– наголосив Резніков.

Коротко про загострення на Сході України

російська армія біля кордону
Розташування російських військ біля кордону України / Інфографіка 24 каналу