Адже українська розвідка вже повідомила, що російські загарбники розмістили вибухівку біля чотирьох із шести енергоблоків Запорізької атомної електростанції. Кирило Буданов попередив, що ситуація ніколи не була такою серйозною, як зараз.

Дивіться також План вже затверджений: Буданов оцінив, коли Росія може скоїти теракт на ЗАЕС

Що сказав Зеленський про підготовку росіянами теракту на ЗАЕС

Президент України розповів, що повідомив Джастіну Трюдо про актуальну ситуацію на полі бою. Також Зеленський сказав, як Україна оцінює спроби заколоту в Росії та як це може вплинути на війну, яку Путін веде проти нашої держави.

Окрім того, український лідер говорив з прем'єром про загрозливу ситуацію, яку окупаційні війська створили на Запорізькій АЕС.

Недостатня реакція світу на підрив Росією греблі Каховської ГЕС і спробу підриву дамби на Криворізькому водосховищі дає окупантам змогу готувати теракт із витоком радіації на ЗАЕС,
– сказав Володимир Зеленський.

За його словами, партнери України мають продемонструвати принципову реакцію. Зокрема, й на Вільнюському саміті НАТО.

Як реагував світ на підрив Каховської ГЕС

  • У Білому домі 6 червня, у день підриву Каховської ГЕС, заявили, що США уважно вивчають звіти, у яких мовиться про причетність Росії до катастрофи.
  • Наступного дня президент США Джо Байден заявив, що не залишить Україну та пообіцяв допомогти.
  • В Організації Об'єднаних Націй вранці 6 червня, після підриву Каховської ГЕС опублікували допис про відзначення дня російської мови.
  • Тільки після цього вони репостнули повідомлення української філії про Каховську ГЕС, де мовилось: "Руйнування Каховської дамби наражає на небезпеку тисячі цивільних осіб, залишаючи багатьох без даху над головою і викликаючи гостру гуманітарну потребу".
  • Як позицію ООН розкритикували українці – читайте за посиланням.