Про це написав журналіст Денис Казанський. Він опублікував фото пам'ятника.

До теми Посилення "мобілізації" та знищення книжок на Луганщині: Генштаб про ситуацію на фронті

"У нульових російська пропаганда замовляла пасквілі на Шевченка Бузині. І приблизно тоді ж луганський письменник Гліб Бобров написав книгу "Тарас Шевченко – хрещений батько українського націоналізму" (наче це щось погане)", – зазначив Казанський.


Пам'ятник Шевченку у Луганську / Фото з телеграму Дениса Казанського

Методички змінилися

Журналіст зазначив, що Гліб Бобров досі мешкає у Луганську й з 2014 року працює з окупаційною владою. Проте тепер методички змінилися й у Луганську вирішили вважати Шевченка не українським націоналістом, а російським поетом.

Цікаво, чи напише тепер Гліб Бобров книгу "Тарас Шевченко – хрещений батько російського антифашизму"?, – сказав Казанський.

Що відбувається у тимчасово окупованій Луганщині: останні новини

  • Військовий експерт Андрій Харук розповів, що на ділянці фронту Сватове – Кремінна ускладнюється ситуація. Ворог перекидає туди підрозділів повітряно-десантних військ.
  • За інформацією Луганської ОВА, росіяни шукають гарматне м'ясо навіть серед неповнолітніх. Окупанти для старшокласників організовують "курс молодого бійця".
  • Дітей з окупованої Луганської області вивозять до Чечні. Керівник ОВА Сергій Гайдай зазначив, що кадировці проводять з дітьми "патріотичне виховання".