Про це в ефірі телемарафону розповіла речниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України – Наталія Гуменюк. За її словами, переміщення техніки стало для росіян уже звичним, передає 24 Канал.

До теми Не мають чим воювати: партизани помітили в Криму стару розконсервовану техніку росіян

Росіяни на Півдні перекидають свою техніку

Гуменюк наголосила, що в зоні відповідальності Сил оборони Півдня України наші військові продовжують здійснювати контрбатарейну боротьбу, не даючи спокою окупантам. Зрештою через це окупанти починають переміщувати свою техніку у різні місця на окупованих територіях нашої держави.

Маневрування силами та засобами – це вже така стала забава росіян. Зокрема, в нашій зоні відповідальності, тобто навпроти наших підрозділів, ми спостерігаємо це фактично постійно,
– сказала вона.

Крім того, за словами речниці, окупанти розуміють, що навіть на тимчасово окупованій території свідомість громадян України настільки висока, що місця дислокації їхньої військової техніки й зосередження живої сили стають відомі Силам оборони. Цьому є також свідчення й результативна робота нашої армії.

Гуменюк також розповіла, що росіяни мають необхідність поповнювати свої запаси. Саме тому вони намагаються групувати свої сили й засоби, щоб переправити їх з окупованих територій.

Водночас речниця підкреслила, що маршрутів для переплавлення у росіян не так багато. Тому фактично їм потрібно це робити постійно для того, щоб невеликими порціями постачати на фронт своїм військовим додаткові поповнення.

Окупантам у Криму не надто раді

  • Наталія Гуменюк також прокоментувала вибухи у Криму, які час від часу чують окупанти. За її словами, росіянам постійно щось ввижається, а вони відчувають себе в Україні все "глибше й глибше".
  • Речниця також нагадала загарбникам, що вони перебувають на тимчасово окупованій території нашої держави. Тому спокою для них там точно не буде.
  • Крім того, вона підкреслила, що одне з головних завдань ЗСУ – максимально знищити потенціал ворога. Вона наголосила, що все те, що ворог може використати проти України, може стати мішенню.