Про це в своєму стрімі розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 Канал. Він також зазначив про смуту, яка почалася серед російських військових – мобілізованих стало більше, ніж кадрових. Через це вони відмовляються йти в наступ на Вугледар розуміючи, що це квиток в один кінець.

Дивіться також ЗСУ потужно вдарили по розташуванню окупантів під Бахмутом: чудове відео

Що роблять росіяни

Ворог перекидає 37 мотострілецьку бригаду, яка з 13 березня проходить бойову підготовку і готується до розгортання в Україні вже за декілька днів.

"Тобто вони перекидають ще одну бригаду з Далекого Сходу сюди для підсилення на Вугледар", – відзначив військовий експерт.

Олег Жданов про оперативну обстановку на фронті: дивитись відео

Який позитив для України

За словами військового експерта, бригада недоукомплектована. Через брак часу ворог не може сформувати якісні ресурси особового складу.

"В принципі повторюється Друга світова війна. Коли радянська армія воювала з укомплектованістю 70% у кращому разі. А так була 50% . Те ж саме відбувається тут. 24 березня недоукомплектована бригада очікується біля Вугледару. Її будуть кидати у бій", – сказав спікер.

Крім того, він додав, що командування відкликає своїх підлеглих з лікування та реабілітації. І ключове – найближчим часом нові мобілізовані в цій бригаді не з’являться.

Тобто система мобілізації сьогодні не спроможна укомплектувати цю бригаду. Тому всі, хто в шпиталі і на реабілітації – всіх в стрій. На милицях – в стрій. Я перебільшую, але ситуація виглядає для них плачевно, для нас, в принципі, добре,
– резюмував Олег Жданов.

Проблеми Росії на фронті: оцінки

  • В окупантів не вистачає боєприпасів – використання суттєво перевищує темпи виробництва. Про це розповів командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв. Таким чином, Росія відчуває проблеми з окремими видами техніки.
  • Українські військові стримують спроби росіян наступати. Ворог протримається у такому режимі ще кілька тижнів – до місяця. Однак потім почне "здуватися", вважає військовий експерт Роман Світан.
  • Відсутність доступу росіян до західної електроніки та встановлення радянських прицілів не дозволяють росіянам ефективно використовувати, до прикладу, свої танки. Крім того ворогу не вдається сконцентрувати певну кількість техніки, щоб прорвати українську оборону, відзначив військовий експерт Defense Express Іван Киричевський.