Загарбники накривають місто вогнем, оскільки лютують, бо понад пів року не можуть захопити його. Росіяни кидають туди багато живої сили, але українські бійці мужньо тримають оборону.

До речі Дрон навів арту: ЗСУ "демобілізували" штурмову групу росіян біля Бахмута

Гатили з "Градів"

Росіяни обстріляли Бахмут зі ствольної артилерії та реактивної системи залпового вогню "Град". Снаряди вкотре прилетіли у житловий квартал.

Від атаки ворога загинули троє мирних чоловіків та двоє жінок. Їм було від 32 до 66 років. Крім того, 9 людей зазнали осколкових поранень різного ступеню тяжкості. Обстріли пошкодили багато житлових будинків.

Скільки людей залишилось у Бахмуті

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук розповіла, що в Бахмуті залишаються 6 тисяч цивільних. Вона вкотре закликала людей не наражати себе на небезпеку та евакуюватись.

Якщо ви є адекватними, законослухняними та патріотичними громадянами, ви маєте негайно евакуюватись,
– сказала Верещук.

Чиновниця пояснила, що жителі створюють додаткові проблеми та ризики всім людям, які намагаються їй допомагати. Мовиться про військових, правоохоронців та волонтерів.

Крім того, люди можуть заважати працювати в Бахмуті нашим силам оборони, оскільки вони мусять постійно зважати на безпеку жителів.