Окупанти у Маріуполі в паніці змінюють позиції та перекидають системи протиповітряної оборони до тимчасово купованого Криму. Це почалось після ударів по Донецьку та Луганську.

Дивіться також Кремль погрожує "фатальними наслідками": що для України означає дозвіл на удари по Росії

Росіяни заселятимуться в житлових кварталах

Після успішних ударів у Донецьку та Луганську агенти "Атеш" спільно з "Маріуполь.Спротив" фіксують активну передислокацію окупантів. Агент партизанів із військовослужбовців Росії розповів, що їм надійшло розпорядження заселятися в житлових кварталах для збереження техніки та особового складу.

Крім цього, росіяни вирішили підсилити ППО Криму. Вони перекинули туди установки, які до цього захищали повітряний простір Маріуполя.

Агенти руху "Атеш" закликають мешканців Маріуполя та Донецька передавати їм інформацію, адже вони точно знають, що з нею робити.

"Атеш" анонсував нові удари по Криму

  • Партизанський рух "Атеш" анонсував нові атаки на тимчасово окупований Крим. Вони зазначили, що для росіян починається новий "сезон бавовни".
  • Вони заявили, що єдиний спосіб звільнити Криму – знищити російські військові об'єкти.
  • Крім цього, партизани зазначили, що скоро ми побачимо значно більші події на півострові. Агенти цього руху не тільки спостерігають за діями росіян, а й беруть активну участь у боротьбі.