Однак застосування квадроциклів не збільшує ефективність таких атак окупантів. Це 24 Каналу зауважив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Читайте також Ворог 43 рази намагався прорвати оборону на Мар'їнському напрямку: карта боїв на 23 лютого

Яку мету переслідує ворог

Олександр Мусієнко припустив, що зараз росіяни використовують квадроцикли через погодні умови. Можливо, зараз піхотинцям важче переміщуватись самостійно, тому намагаються це робити за допомогою квадроциклів.

Також питання у тому, що залежно від того, яка ділянка, який тип мінування. Якщо там стоять протитанкові міни, вона на квадроцикл може й не спрацювати. Їм просто тут видніше. Тому що вони здійснювали мінування територій,
– сказав він.

Крім того, квадроцикли можуть надавати окупантам темпу. Також, на думку загарбників, те, що вони можуть пересуватися швидше, ніж піхота, має дезорієнтувати ЗСУ.

"Тобто якусь мету вони закладають у це. Тут завжди потрібно дивитися, чи значно збільшує це ефективність таких атак. Поки що цього не помітно", – підкреслив військовий експерт.

Окупанти використовують квадроцикли: що відомо

  • Речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій розповів, що на Запорізькому напрямку ворог продовжує невеликі штурми піхоти, зокрема, малими піхотними групами. Також росіяни застосовують квадроцикли.
  • Зокрема, 22 лютого Лиховій повідомив, що за позавчорашню добу було знищено один квадроцикл, за минулу – знищено та пошкоджено загалом три квадроцикли.
  • Зауважимо, що у Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на Запорізькому напрямку. За минулу добу Сили оборони відбили там 5 атак загарбників західніше Вербового та в районі Роботиного Запорізької області.