Відео, як цілий літак навантажений загиблими військовими прямує до туви, з'явилось в інтернеті. Раніше в соцмережах була інформація, що на російських кладовищах не вистачає місць через велику кількість поховань.

Раніше Отримали квитки на концерт Кобзона: розвідка підтвердила підрив авто колаборантів у Херсоні

На відео – десятки дерев'яних коробок

На відео видно, що у транспортному літаку – десятки великих дерев'яних коробок, зафіксованих ланцюгами. Біля них сидять військові у російській формі. В інформації до відео мовиться, що літак прямує до туви – одного з найбідніших російських регіонів.

Цілий літак загиблих російських військових / Відео ХС Харьков:

путін навмисне посилає на війну росіян неслов'янського походження

Зазначимо, раніше Інститут вивчення війни повідомляв, що владімір путін навмисне посилає на війну в Україну військових неслов'янського походження. Зокрема, дуже багато серед загиблих окупантів саме тувинців. Аналітики вважають, що це може спричинити опір у тій же туві або бурятії.

В росії окупантів ховають у старі могили

Тим часом у російських соцмережах пишуть про дивні випадки на кладовищах. Так на місцях старих могил ховають так званих "героїв другої армії світу". Адміністрації цвинтарів запевняють, що мають на це всі дозволи.

Читайте також У ворога знову "сумні" новини: ЗСУ ліквідували склад боєприпасів, 2 гаубиці і багато живої сили

Втрати ворога у війні в Україні: останні новини

  • Видання The Economist стверджує, що росія могла втратити в Україні до 125 тисяч осіб вбитими та пораненими.
  • Згідно з повідомленнями українського Генштабу, ЗСУ з 24 лютого до 27 липня знищили 40 070 ворогів. З них 200 – лише за останню добу.
  • Військовий експерт Олексій Копитько зауважив, що в російських містах все більше помітна велика кількість поранених військових – особливо, з ампутаціями.
  • Ймовірно, що керівництво держави-агресорки готує ґрунт для масової мобілізації.

Дивіться у відео – експерт про кризу для російської армії: