Про це 24 каналу розповів експрацівник СБУ Іван Ступак. Він також зазначив, що росіяни могли приховати власні злочини, здійснивши обстріл бараків у Оленівці. А також це могло бути зроблено для того, аби дискредитувати артилеристів ЗСУ.

Зверніть увагу В ОП назвали трагедію в Оленівці одним із найцинічніших злочинів росії

"Окупанти намагаються внести розбрат поміж наших воїнів, ніби "погляньте, самі ж вбиваєте своїх побратимів". Також, це ІПСО, яке має викликати недовіру народу до наших військових", – каже Іван Ступак.

Іван Ступак Iм'я експерта

колишній працівник Служби Безпеки України

Я переконаний, що росіяни десь зберуть уламки від HIMARS із Антонівського мосту, привезуть на це місце, десь їх розкидають та продемонструють, як "докази" на пропагандистських помийках.

На думку Івана Ступака, цифри жертв та постраждалих – правдиві. Російським вбивцям важливо взяти із цієї ситуації максимум, тому вони будуть показувати тіла та намагатимуться залучити "міжнародних експертів".

Зверніть увагу: Військові пропонують винагороду за живого чи мертвого садиста-окупанта – дивіться відео

Звірячий злочин російських варварів у Оленівці

  • 29 липня російське міноборони повідомило, що в Оленівці загинули 40 захисників Маріуполя, а ще 75 – зазнали поранень. При цьому ворог нахабно збрехав, що це ЗСУ атакували своїх же американськими ракетами HIMARS.
  • У Генштабі недолугі виправдання окупантів одразу спростували. Там зазначили, що українське військо дотримується міжнародних норм і не атакує цивільні об'єкти, а тим більше якщо поблизу перебувають бойові побратими.
  • Насправді це російські окупанти обстріляли СІЗО з нашими захисниками прицільним артилерійським вогнем. Так вони вирішили приховати сліди знущання з полонених.