Про це розповіли у Державній прикордонній службі. Церемонія прощання відбулася 11 листопада у місті Городня.

До теми На війні з Росією загинув колишній львівський депутат Юрій Лунь

"Вона була обличчям країни – на кордоні першою зустрічала й останньою проводжала. Війна Росії проти України змінила все", – написали прикордонники.

Яким було прощання

У Держприкордонслужбі зазначили, що 9 листопада Тетяна виконувала службові обов'язки. Під час цього вона потрапила під ворожий обстріл і отримала смертельне поранення від уламків.

Росіяни вбили ще одне молоде життя, жінку, доньку, матір. Нема прощення катам за те, що вони не дають нам спокійно жити на своїй землі, ростити дітей, любити й бути щасливими, – розповіли колеги загиблої.

Прикордонницю зустрічали під прапорами, вистеляючи дорогу квітами. Її поховали на Городнянщині з усіма військовими почестями.

"Не пробачимо супостату батьківське горе і дитячі сльози. Не забудемо ніколи тих, хто склав голову за те, щоб ми мали право на життя і свободу", – написали прикордонники.

Що відомо про Тетяну Виноградську

Прикордонниці цієї весни виповнилося 34 роки. У Держприкордонслужбі на паспортному контролі вона працювала з 2012 року. Чоловік Тетяни військовослужбовець. Також у жінки залишилася 13-річна донька.

Втрати України: останні новини

  • У травні загинув заступник командувача ВМС з авіації полковник Ігор Бедзай. Він прикривав штурм Зміїного. Стали відомі нові деталі смерті героя.
  • Катерина "Пташка" Поліщук розповіла про загибель коханого. Він ціною свого життя врятував побратима.
  • Під час бойових дій загинув доброволець з Австралії Тревор К'єлдал. Його тіло передали на батьківщину.
  • Офіцер Олексій Рубцов був одним з ультрас київського "Динамо". Про його смерть на фронті стало відомо 2 листопада.