Про це 24 Каналу повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він повідомив, що конфлікти виникають зокрема під впливом алкоголю.

До теми Байдужість командування вражає: через колосальні втрати росіяни масово ховають чужих рідних

Андрющенко розповів, майже щоденно у Маріуполі відбуваються конфлікти між різними угрупуваннями російських військ. Це спостерігається ще з літа, тоді конфлікти почалися між громадянами Росії та жителями ДНР.

Вони постійно між собою розбиралися, хто з них більші патріоти, хто більше перемоги приніс в Маріуполь,
– додав мовець.

Конфлікти між окупантами не згасають

За повідомленнями мерії Маріуполя, нині ситуація з конфліктами між представниками російських військ в місті ще більше погіршилася.

Весь російський етнос зараз представлений у Маріуполі, і між ним немає ніякої єдності. Конфлікти на національному підґрунті виникають постійно,
– повідомив Андрющенко.

За його словами, переважна більшість конфліктів закінчується тим, що вони "стріляються, ріжуться, б'ються." Конфлікти підігріваються алкоголем, адже продаж алкоголю "з рук" в місті не контролюється.

Андрющенко про ситуацію в Маріуполі: дивитись відео

Може зіграти на руку українцям

Міська влада Маріуполя вважає продаж алкоголю окупантам одним зі способів їх нівелювання. Подібні конфлікти серед росіян проходять або пізно ввечері, коли маріупольців уже немає на вулиці, або в таких районах, де містяни вже не проживають.

Хоч офіційно російським угрупованням заборонено купувати алкоголь, за словами Андрющенка, навіть місцеві продавці не можуть відмовити людям зі зброєю. Але те, що є проблемою в армії ворога, може зіграти на руку українцям і вони цим користуються.

Ситуація в Маріуполі: останнє

  • У мерії Маріуполя повідомили, що зараз у місті перебуває вже близько 30 тисяч російських окупантів. Там вони концентрують техніку, танки, БМП та засоби ППО.
  • Зараз на Донеччині пришвидшився процес примусової паспортизації українців. Якщо містяни не зроблять цього, вони не отримуватимуть заробітної плати.
  • Російські окупанти планують створити на захопленій території Донецької області 25 так званих "виправних" колоній. У мерії Маріуполя вважають, що росіяни утримуватимуть там незаконно затриманих цивільних українців та використовуватимуть їх як живий щит.