Про "приліт" повідомив глава Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації Вадим Лях. За його словами, таким чином росіяни привітали нас з Днем перемоги.

Важливо Росіяни хочуть наступати в напрямках Сіверська, Слов'янська, Лисичанська та Авдіївки

"Привітання" з 9 травня від "братів". "Приліт" у центральну частину Слов'янська,
– написав Лях.

Не публікуйте фото й відео обстрілів

Ступінь ушкодження зараз з'ясовують. Про постраждалих поки нічого не говорять.

Влада закликає людей не ігнорувати сигнали тривоги. Крім того, Лях нагадав жителям Слов'янська, що суворо заборонено викладати в мережу відео та фото обстрілів. Це може лише допомогти ворогу.

Яка ситуація в Слов'янську

Окупанти готуються до наступу в напрямку Сіверська, Слов'янська, Лисичанська та Авдіївки. Однак основні сили ворог зосереджує, бо має наміри взяти Попасну та Рубіжне.

Лях зазначав, що в місті ще залишились близько 30 тисяч жителів, зокрема, й родини з маленькими дітьми. Евакуація продовжується. Щодня з міста виїжджають близько 100 людей. Глава адміністрації зауважив, що завдяки нашим захисникам в місті нема проблем з комунальними послугами: є вода, світло й газ.

Продукти в місто завозять, тож магазини працюють. Соціальні виплати жителі теж отримують, можуть зняти готівку в банкоматах. За словами Ляха, в місті роздають гуманітарну допомогу, а також працюють 4 соціальні їдальні.

Попередній обстріл міста

Загарбники вдарили по Слов'янську 22 квітня. Влада припускала, що окупанти обстрілювали місто касетними бомбами. На щастя, жертв не було, але росіяни пошкодили 9 багатоповерхівок, 12 приватних будинків, школу, крамницю, зупинки автотранспорту.

У той день Слов'янськ зазнав найбільшого удару серед міст Донеччини. Однак росіяни обстріляли ще 20 населених пунктів, у яких зруйнували або пошкодили 34 цивільні об'єкти.

Може зацікавити – по Одесі з Криму випустили ракети / Оперативна інформація від ОВА: