Про це 24 Каналу розповів головний редактор видання Defense Express Олег Катков. Зокрема, терорист Ігор Стрєлков розповів про поразку російських військ під Вугледаром на Донеччині.

Дивіться також Тисячі танків, сотні винищувачів: Foreign Policy описало підготовку Росії до нового наступу

Воєнний злочинець описав, як російські окупанти втратили там велику кількість живої сили та десятки одиниць техніки. За словами Каткова, така критика дій російського командування на фронті є системною.

Стрєлков виступає з відкритою критикою Рустама Мурадова (командувача Східного угруповання окупаційних військ в Україні – 24 Канал). Ця інформаційна атака на Мурадова концентровано йде і від інших російських так званих воєнних кореспондентів,
– зазначив редактор Defense Express.

Він пояснив, що така критика спричинена тим, що росіяни шоковані невдачею своїх підрозділів під Вугледаром.

Росіянам обіцяли наступ на всіх фронтах

Як зазначив головний редактор видання Defense Express, ситуація, у яку потрапили російські окупанти під Вугледаром, стала для них повною несподіванкою.

Росіянам рекламували масштабний наступ одночасно на всіх фронтах, у якому візьмуть участь пів мільйона мобілізованих. Були розмови ледь не про 2 тисячі танків, які Росія підготувала для наступу,
– розповів Катков.

Він зауважив, що окупанти справді йдуть у наступ великими силами.

"Якщо говорити про Вугледарський напрямок, то лише в одному епізоді бачимо 300 одиниць спаленої техніки. А це фактично батальйонний комплект, якщо ми говоримо про танки", – зазначив Катков.

Олег Катков розповів про настрої окупантів: дивіться відео

Окупанти шоковані ситуацією на полі бою

Однак сили окупантів були розбиті завдяки майстерній роботі українських захисників.

Росіяни не розуміють, чому так відбувається. Адже їм обіцяли, що зараз буде наступ. А тут – така от ситуація,
– сказав Катков.

Головний редактор Defense Express зауважив, що потрібно обережно сприймати інформацію закордонних аналітиків, які повідомляють про успіхи окупантів на певних напрямках.

За словами Каткова, іноді західні експерти беруть дані про перемоги ворога з російських телеграм-каналів. Він закликав орієнтуватися насамперед на інформацію від Генштабу ЗСУ.

Ситуація на фронті: коротко

  • Російська армія продовжує втрачати тисячі солдатів на фронті в Україні, проте не припиняє наступ. З 24 лютого 2022 року росіяни втратили в Україні вже 136 880 одиниць особового складу.
  • Російські війська невпинно намагаються наступати на Сході. Окупанти прагнуть прорвати оборону наших захисників на Бахмутському напрямку.
  • Росіяни розпочали новий масштабний наступ на Донецькому напрямку. Однак, за інформацією The New York Times, загарбники можуть відкрити ще один фронт, аби відвернути увагу сил ЗСУ від Донбасу.
  • Як зазначає видання, окупанти можуть почати певну активність у напрямку Сум, а також у Харківській області.