Ситуацію знають у регіонах росії

Але інформацію про втрати російська влада всіма силами заважає узагальнювати. Жителі російських регіонів можуть у тій чи іншій мірі знати ситуацію щодо свого регіону.

Читайте росіяни пішли на відчайдушний крок у білорусі: що це означає для України

Наприклад, бачити, що кількість військових могил на кладовищах значно перевищує офіційні цифри. Але збирати дані, порівнювати їх – не можна.

Раніше цим займалися локальні ЗМІ. Але 6 червня Світлогірський суд Калінінградської області визнав забороненою інформацією список убитих на одному із псковських сайтів. Потім аналогічні рішення ухвалили інші суди. Як наслідок – у регіонах швидко почистили сайти від "сторінок пам'яті" земляків.

Проте навіть поверховий пошук вже доводить, що кількість убитих у рази, якщо не на порядок, перевищує кількість втрат у чеченських війнах. Далеко позаду залишився Афганістан. Напад на нашу країну вже приніс росії найбільші військові втрати за останні 80 років.

Актуально Плюньте на геополітичні пристрасті

ЗСУ точно б'ють по скупченням російських військ

Іноді в ефір прориваються дані про помітне число втрат. Кілька днів тому про 12 убитих росгвардійців повідомили на Сахаліні.

Калінінград вийшов на 2-е місце за кількістю втрат у Північно-західному федеральному окрузі після Пскова. Але якщо в Пскові ховають десантників, то в Калінінграді – морпіхів (не рахуючи ОМОНу і т.д).

У Тамбовській області за весь липень визнали 5 убитих, а за перші дні серпня – одразу 6.

Імовірність виникнення таких "осередкових" втрат пов'язана, зокрема, з роботою ЗСУ високоточною зброєю зі скупчень російських військ. Як було з окупантами із Сахаліну. Приїхали, розмістилися підрозділом, адресно отримали від нашої артилерії, колективно вирушили додому у трунах.

Також цікаво – Удар по Антонівському мосту! ЗСУ добре попрацювали: дивіться відео