Спікер ГУР Андрій Юсов у етері телемарафону розповів, що Росія дійсно зосередила на кордоні та на окупованих територіях України близько 550 тисяч загарбників. Проте важливо розуміти, що йдеться не лише про солдатів, але й про ФСБ та інші воєнізовані підрозділи.

Дивіться також "Сатурн" більше не попливе: ГУР показало кадри зі знищенням ворожого буксиру

Інформація не нова

За словами Юсова, інформація про те, що росіяни зосередили на тимчасово окупованих територіях України та біля кордону близько 550 тисяч солдатів, не нова, це триває вже кілька місяців.

Вона вже кілька місяців залишається сталою та містить різні підрозділи, зокрема так званої Росгвардії, підрозділи ФСБ, спецслужб, які зосереджені на окупованих територіях з метою контролювати події в окупованих містах і місцеве населення,
– пояснив представник ГУР.

Чи є ризик наступу на Сумщині

  • Сумська область потерпає від щоденних російських обстрілів прикордоння та об'єктів енергетичної інфраструктури. У ГУР оцінили можливість наступу на Сумщину. Українські військові продовжують стежити за ситуацією на кордоні Сумської області з Росією. Про це в етері телемарафону розповів спікер Головного управління розвідки України Андрій Юсов.
  • Наразі українська розвідка знає, яка ситуація на Сумщині. Коментуючи можливий наступ російської армії на Сумську область, Юсов сказав, що якщо будуть підстави для занепокоєння, то про це буде повідомлено офіційно.
  • Також представник пресслужби ГУР повідомив, що українській розвідці відомі плани російського військового керівництва. А Україна ж продовжує відстежувати всі ресурси, які російська армія накопичує на кордоні із Сумською областю для можливого наступу.