Російська активістка Віра Лаврєшина на своїй сторінці у Facebook повідомила, що акцію влаштувала російська ініціативи "Стратегія-30".

Читайте також: Має проблеми з серцем та внутрішніми органами: нові подробиці про стан Сенцова

Учасники акції вимагали звільнити українських моряків, яких РФ захопила в Азовському морі у 2018 році, кримських татар, засуджених Олега Сенцова, Володимира Балуха та інших політв'язнів.

протести у москві
Протест у Москві

Активісти прийшли з плакатами зі закликами російською та англійською мовами. На одному було вказано – "Залишати дітей сиротами при живих батьках – великий гріх. Поверніть в сім'ї незаконно засуджених татів".

протест у москві
Заклики звільнити українців англійською мовою

протест у москві
Плакати про українських політв'язнів

протест у москві
Протест росіян у Москві

Один з учасників протесту тримав плакат з текстом: "Захищайте політв'язнів поки вони живі".

протест у москві
Активістка вимагає звільнити Володимира Балуха

Також активісти протестували щодо анексії Росією Криму. На одному з плакатів було вказано – "Крим повернеться в Україну".

Скільки політичних в'язнів утримує Росія?За підрахунками Вашингтонської юридичної компанії Perseus Stategies, понад 230 людей незаконно перебувають в заручниках Російської Федерації. Жертвами переслідувань з боку російської влади стають як опозиційні політики та громадські активісти, так і представники релігійних та національних меншин, ЛГБТ-активісти, а також громадяни України та проукраїнські активісти.