У російському місті Сочі вирує шторм. У телеграм-каналах караїни-агресорки поширили відео, де чоловіка ледь не змило в море, бо він хотів подивитись на негоду, пише 24 Канал.

Дивіться також Розмита залізниця та затоплені багатоповерхівки: як вирує негода в Росії

"Лови його"

На якомусь із пляжів російського міста зібралися охочі подивитись на шторм. Вочевидь, жителі Росії не зовсім усвідомлюють небезпеку негоди, тому вирішили, що це хороша ідея. Водночас природа однозначно показала, що ні. Один із них не встиг відреагувати на хвилю, яка піднялась та з усією силою вдарила об берег.

Росіянина ледь не змило: дивіться відео

На фоні можна почути зойки сім'ї чоловіка. Люди не очікували, що хвиля підніметься так високо та буде такою сильною, хоча саме цього й варто було очікувати.

Лови його, бл*ть,
– кричить інший росіянин.

Чоловік, якого накрило хвилею ледь зміг піднятися на ноги та втекти від шторму.

Берингове море вийшло з берегів

  • Навіть погода не є люб'язною до російських окупантів, зокрема авіації держави-агресорки. Берингове море вийшло з берегів та затопило аеропорт на Камчатці. Авіаційне сполучення довелось припинити.
  • У неділю пізно ввечері, 26 листопада, голова міністерства надзвичайних справ Камчатського краю Сєргєй Лебедєв поділився відео, на якому видно Берингове море, рівень якого суттєво зріс. Росіяни планують осушувати злітно-посадкові смуги летовища.
  • Уже вранці наступного дня вода трохи відступила, однак літаки все одно не зможуть літати до повного осушення злітно-посадкової смуги. До того ж загарбникам потрібно перевірити працездатність всіх систем.