Про це 24 Каналу розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, зазначивши, що подібний "непотріб" зазвичай відправляють до Луганської області. Росіяни чомусь не дуже її полюбляють порівняно з Донецькою.

Дивіться також Росія кидає на фронт мобілізованих без підготовки, – в ISW пояснили, чому

Охочих воювати все менше

Каліки, яких з лікарняних ліжок відправляють на фронт, навіть записали відео, де обурюються ставленням до них з боку російського командування.

Ситуація критична, проте цілком зрозуміла. Навіщо їм платити за поранення, відновлення, якщо можна просто їх позбавитись на фронті. Яка різниця, кого кидати у "горнило" війни,
– зауважив він.

За останні місяці суми, які росіянам сплачують, щоб вони йшли воювати в Україну, значно зросла. Вона сягає 300 – 400 тисяч рублів на місяць. Також Владімір Путін підписав указ щодо щомісячних компенсаційних виплат військовим.

"Росіян, які хочуть воювати за такі шалені кошти, стає менше. В Росії кількості військових, яка є на сьогодні, наразі достатньо. Проте ціна "гарматного м'яса" зросла порівняно з 2022 роком у 2 – 2,5 раза. Саме тому таких інвалідів на фронті буде все більше", – наголосив Андрющенко.

До теми Путіну не потрібна мобілізація: як відбувається поповнення в російській армії