Так, у Кубинці стався конфлікт через показовий огляд військ, влаштований для керівництва. Один з "мобіків" різко розкритикував командирів. Відповідне відео оприлюднили в соцмережах.

Читайте також У Росії назріває жіночий бунт: дружини окупантів масово скаржаться на дії командирів

Як російський "мобік" офіцера побив

Обурений "мобік" заявив, що стройовий крок, якому їх навчають, на війні аж ніяк не знадобиться. Росіянин почав принижувати старшого офіцера, а далі вдарив його кулаком у груди.

Російський мобілізований наголосив, що взагалі не розуміє, навіщо вони заповнюють документи про те, чого не вистачає. Адже насправді нічого не видають.

"Мобік" почав кричати, що насправді в Росії лише імітують стрільби та навчання. Призовників заставляють стріляти по вигаданій піхоті, адже навіть спеціальних мішеней нема. Переляканий офіцер не зміг залагодити конфлікт.

Це цікаво Росія не в тій позиції, – МЗС про "вивід військ з України" та умови для переговорів

"Мобік" вдарив російського офіцера: дивіться відео

Раніше російські "мобіки" бунтували і в Казані

У Казані сотні мобілізованих влаштували бунт проти офіцера. Йому буквально влаштували коридор ганьби. "Мобіки" лаяли та принижували офіцера.

Росіяни бідкалися, що їм видали іржаві автомати 70-х років. Нормальної їжі теж немає. Окрім того, ніхто не пере одяг "мобіків", тож їм доводиться ходити брудними.

Вас може зацікавити – У Росії назріває жіночий бунт: дивіться відео