Жінки з Ульянівської області скаржаться, що командири кидають мобілізованих на передову, спорядження немає. Натомість рідних окупантів, які намагаються донести ситуацію до ЗМІ та влади, звинувачують у поширенні фейків.

До теми "Мобіки" навіть не знали їхніх імен: у Сватовому командири окупантів втекли з позицій

Що передувало

Це трапилось після того, як 70 жінок із Вологодської області заявили, що вирушають за своїми чоловіками до тимчасово окупованого Старобільська Луганської області. Нагадаємо, що дружини окупантів записали відеозвернення до губернатора Олексія Руського та "вищих інстанцій», у якому розповіли, що мобілізовані потрапили на фронт взагалі без підготовки.

Це не фейки, як кажуть у наших новинах. Це правда. Я розумію, що то війна. Але вона нам не потрібна,
– сказала одна із жінок

В Улянівській області назріває бунт

Жителі Улянівської області теж почали писати про жахливі умови їхніх чоловіків на фронті. Жінки розповідають, що чоловіків відправляють на вірну смерть без підготовки, а часто їжі, води та речей. Зокрема мобілізованих 30 вересня командири кинули просто в полі.

Жінки "мобіків" вирушили на Луганщину

  • Близько 70 жінок вирушили до Старобільська Луганської області за своїми чоловіками, щоб їх повернули з фронту.
  • Вони розповіли, що чоловіки, яких мобілізували 1 жовтня, вже 16 жовтня опинилися на території Луганщини, де "виживали в окопах, без забезпечення, без подальшого навчання та без командування"
  • 1 листопада мобілізованих перекинули на першу лінію фронту під Сватовим. Жінки жаліються, що їхні чоловіки потрапили під 2сильний і смертельний артилерійський обстріл зі сторони ЗСУ", зазнавали мінометних обстрілів та атак дронами.
  • Напередодні жінки приїхали до Валуйок. Командування нібито пообіцяло повернути їх чоловіків з лінії фронту до цього населеного пункту, але вже три доби нічого не відбувається.